RSS ikon

Innholdet på denne siden krever en nyere versjon av Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • Om oss



    KartFirmaet ble stiftet 08.10.2004 som et aksjeselskap, og daglig leder er Roar Torgersen. Vi holder til i Storebotn 70, sentralt på Askøy ca 15 min fra Bergen Sentrum. Firmaet har 14 ansatte, og har  ingeniørkompetanse samt solid erfaring innenfor prosjektledelse, service og montasje.

    Vi har et KS system som arbeider i.h.h.t-ISO 9001 normen.
    Vi har også et godt innarbeidet HMS system.

    Klikk på bildene for å se dem i større format




    Ansatte

    Kontor firmapost@r-torgersen.no Tlf 56 15 01 47


    Daglig leder/VVS-ingeniør:

    Roar Torgersen mob. nr: 47 83 83 00 e-post: roar@r-torgersen.no

    Prosjektleder:

    Bjørn Ove Torgersen mob. nr: 47 83 83 01 e-post: bjorn.ove@r-torgersen.no

    Frank Madsen mob. nr: 92 66 08 08 e-post: frank@r-torgersen.no

    Andreas Torgersen mob. nr: 92 65 71 53 e-post: andreas@r-torgersen.no

    Serviceleder:

    Øystein Dagsland mob. nr: 95 89 27 85 e-post: oystein@r-torgersen.no

    Serviceteknikere:

    Bjørn-Magne Olsen mob. nr: 95 89 27 86 e-post: bjorn.magne@r-torgersen.no

    Cato Milde  mob. nr: 95 89 27 83  e-post: cato@r-torgersen.no

    Jørn Bjørkhaug mob. nr: 98 47 05 04 e-post: jorn@r-torgersen.no

    Jostein Strand mob. nr: 93 09 33 50 e-post: jostein@r-torgersen.no

    Ole Kenneth Eide mob. nr: 48 05 68 94 e-post: ole.kenneth@r-torgersen.no

    Marked:

    Stig-Ove Normann mob nr.:47 92 63 09 e-post: stig.ove@r-torgersen.no

    Økonomi/kontor:

    Beate Hesjedal  tlf 56 15 01 47 e-post: beate@r-torgersen.no

    Trude Eldevik  e-post: trude@r-torgersen.no